בהחלט. תוכלו לראות את תעודת הכשרות שלנו ביקשור הזה >

אזורי החלוקה שלנו באזור : ירושלים, קיסריה,אפרת וגוש עציון, אזור מירון, חיפה עד טבריה, בית שמש והסביבה, מרכז, בני ברק מודיעין.

לרשימת הערים והיישובים >

אנחנו מתכננים להגדיל את אזורי החלוקה שלנו, אך בינתיים אנחנו לא שולחים מחוץ לאזורים המוגדרים. לעומת זאת, יתכן ונוכל לקבל הזמנה ולבצע משלוח להזמנות קבוצתיות או עסקיות. מוזמנים לצור קשר ולהציע 02-5363335

עלויות המשלוח משתנים מאזור לאזור, יש להתעדכן בקישור הבא

המשלוחים שלנו יוצאים אליכם ארוזים לבקשתכם ומובלים בקירור.

ניתן לצור איתנו קשר במקרים כאלה 02-5363335

אנחנו עושים את מירב המאמצים שכל המשלוחים יצאו בדיוק כפי שביקשתם, עם זאת, אם נתקלתם בבעיה כלשהי אנחנו כאן בשביל לטפל בה עבורכם, הטלפון שלנו 02-5363335

בהחלט. בזמן ההזמנה תוכלו לבחור את הסניף ממנו תרצו לאסוף. אנחנו מציעים איסוף המרפא 1 הר חוצבים ירושלים.

ברגע שאתם מבצעים הזמנה נתפסת מסגרת בכרטיס האשראי שלכם  בצורה מאובטחת ע”י חברת הסליקה, בעת הליקוט והשקילה נעדכן את המשקלים הסופיים של המוצרים ונסגור את ההזמנה, באותו רגע כרטיסכם יחוייב לפי המחיר הסופי ותקבלו חשבונית מס קבלה עם המשקלים המעודכנים. אנחנו מאוד משתדלים שלא תהיה סטייה מעל/מתחת 8%, במקרים מסויימים תתכן סטייה קטנה/גדולה יותר.

ככלל, בשרים ודגים שאתם מתכוונים לעשות באותו יום או יום למחרת אפשר לשמור במקרר ולהוציא כחצי שעה לפני ההכנה, במידה והנכם לא מעוניינים להכין את הבשרים והדגים באותו יום או יום למחרת יש להקפיא את המוצרים.

פירות וירקות כמובן שאפשר לשמור במקרר, כנ”ל לגבי גבינות ומוצרים שדורשים קירור.

בשר יכול להישמר בהקפאה לתקופה יחסית ארוכה, אנחנו ממליצים לא יותר מ 3-4 חודשים.

חישוב המשקלים מתבצע לפי בן אדם מבוגר וילד, כאשר מבוגר צורך בממוצע כ- 350 גרם וילד כ- 150 גרם, השתמשו במידע זה כדי להתאים את הכמויות למספר האנשים, במידת הצורך תוכלו לקחת רזרבה של 10% יותר.

כתבו בהערות על המוצר ונשמח להכין לכם לפי בקשתכם.

ניתן לבצע הזמנה טלפונית בטלפון 02-5363335